Komentovaná prohlídka „Život na statku“

Komentovaná prohlídka "Život na statku"

Datum konání:
13.7.2013 - 1.9.2013 : 15:00 - 17:00

Místo:
Toulcův dvůr

Kategorie


Zveme vás na prohlídky života na statku. Dozvíte se to nejzajímavější z historie Toulcova dvora a společně s průvodcem poznáte jednotlivá zvířátka a zajímavosti z jejich života. Zvířátka budete moci dokonce i sami nakrmit i si je pohadit.

Vše o Toulcově dvoře čtěte zde

Na Toulcově dvoře jsou chována původní česká plemena hospodářských zvířat, která se pomalu vytrácí z povědomí lidí a na statcích bývají chována již zcela výjimečně.  Na statku žijí česká plemena drůbeže, králíků, koz, ovcí, prasete, skotu a koní. V červenci navíc uvidíte i dlouho očekávaného potomka krávy Jitky. Prohlídka začíná každou sobotu a neděli v 15:00 Infocentru.

Více informací naleznete zde.

Adresa:
Kubatova 32/1
Praha 10

Kontakty:
272660500
info@toulcuvdvur.cz
www.toulcuvdvur.cz/

Vstupné: 50, 30 Kč
Bezbariérovost: Ano

Spojení:
Bus: 175, 177, 506, 609 – Toulcův dvůr

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Zajímavé odkazy – čtěte také
Památky Praha 1: - zde
Památky Praha 2- zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Pražská muzea: -zde
Stromovka a výstaviště:-zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »

Mapa:

Loading Map....