Ptačí svět a lastury všech moří na zámku

Ptačí svět a lastury všech moří na zámku

Datum konání:
11.4.2015 - 14.6.2015 : 09:00 - 17:00

Místo:
Chvalský zámek

Kategorie


Chvalský zámek se promění v ráj lastur a mušlí z celého světa a zároveň se můžete výborně bavit na interaktivní výstavě Ptačí svět, kde mohou děti i dospělí zábavnou formou poznávat obyvatele vzdušné říše.

 

Více informací o Chvalském zámku čtěte zde

Výstava Lastury všech moří je pořádána ve spolupráci s Českým klubem sběratelů lastur (ČKSL). V současné době má klub 152 aktivních členů a každým rokem jich přibývá. Na Chvalském zámku uvidíte nejkrásnější exponáty, mimo jiné největší lasturu v České republice – zévu obrovskou. Připravili jsme i doprovodné aktivity – děti jistě zaujme tropický ostrov, na kterém si mohou hrát třeba na Robinsona. Interaktivní výstava Ptačí svět vás vtáhne do světa, který jen tak někdo nezná. Výstava probíhá od 11. 4. do 14. 6. 2015, denně od 9 do 17 hod., a to včetně státních svátků.

Lastury vsech mori_plakat web

Více informací zde

Vstupné:
základní vstupné: 60,- Kč
snížené vstupné (děti od 3 – 15 let, senioři od 65 let, studenti do 26 let, osoby ZTP/P): 40,- Kč
rodinné vstupné (2 dospělí + max. 3 děti): 150,- Kč
skupinové (skupina nad 10 osob): 40,- Kč/osoba
skupinové (dětské, studentské a seniorské kolektivy, skupina nad 10 osob): 30,- Kč/osoba
školní skupiny do 15 let (skupina nad 10 osob, ZŠ 1 doprovod zdarma, MŠ 2 doprovody zdarma): 20,- Kč/osoba
děti do 3 let: zdarma

Více informací o vstupném zde

Adresa:
Na Chvalské tvrzi 857,
193 21 Praha 9 – Horní Počernice
Tel.: 281 860 130

GPS: N 50°06´40´´, E 14°35´44´´

Kontakt:
Tel.: 281 860 130
E-mail: infocentrum@chvalskyzamek.cz
Web: www.chvalskyzamek.cz

Spojení:

Autem
Přímo k zámku je možné dojet autem. Pojedete-li z Prahy přes Černý Most, při vjezdu do Horních Počernic, projedete světelnou křižovatkou. Minete odbočku do prava a před pizzerií La Trattoria Turbanti odbočíte vpravo na placené parkoviště. Parkovné 10 Kč za hodinu. Zámek přímo sousedí s kostelem sv. Ludmily – z parkoviště cca 50 metrů.

MHD
Můžete využít pražskou hromadnou dopravu. Z centra Prahy se k nám dostanete metrem trasa B na stanici Černý Most. Přestoupíte na městský autobus, z nástupiště č. 15 pojedete jakýmkoli autobusem na první stanici Chvaly. (Jízda autobusem od metra trvá cca 4 minuty.)

Vlakem
Z centra Prahy se k nám můžete pohodlně dostat i vlakem. Pojedete z Masarykova nebo Hlavního nádraží na stanici nádraží Horní Počernice (cca 15 minut). Od nádraží v Horních Počernicích lze využít autobus č. 296 s výstupem na zastávce Chvaly a nebo pěšky podél ul. Náchodská (cca 1,5 km).

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde





Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »



 

 

Mapa:

Loading Map....