Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.
Strašidla haló ven
Svoláváme všechny strašidla místní i přespolní do parku Václavka na Střížkově v Praze 9 dne 31. 10. 2014. V letošním roce chystáme výpravu za čerty na Čertův vršek. Po 18:00 hodině vyjde průvod za svitu loučí a lampionů.
Stránka Halloween v Praze klikněte zde
Spolek za veselejší Střížkov za laskavého přispění svých partnerů – děkujeme – pořádá další určitě (bude) povedenou taškařici. Přijde tlupa Střížkovských čertů a mnoho dalších strašidel. Zas to bude na Střížkově v parku Václavka, jak jinak.
Více informací zde
Pořádá Spolek za veselejší Střížkov za podpory MČ Praha 9
Park Václavka
Ulice Chrastavská a ulice Na Pokraji
Praha 9 – Střížkov
Spojení:
Stanice metra C - Střížkov dále bus č. 151 a 186 do stanice Madlina.
Stanice metra C - Nádraží Holešovice dále bus č.186 do stanice Madlina.
Stanice metra B – Vysočanská dále bus 151 do stanice Madlina.
Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde
Zajímavé odkazy – čtěte také
Památky Praha 1: - zde
Památky Praha 2: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Pražská muzea: -zde
Stromovka a výstavistě:-zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde
Mapa:
Nejnovější komentáře