Jeden tým, jedna mise, 60 minut, spousta hádanek a kopec zábavy. Přesně to Vás čeká v našich herních místnostech. Přeneste se na jiné místo nebo jinou dobu a nechte se unášel propracovanými kulisami, vtahujícím příběhem a výborným zvukovým doprovodem.
» Pokračování »
Rubriky: Prahou za zábavou, zábava v Praze | Zanechat komentář
Památky: Narodni muzeum, Václavské náměstí
Zvládnete na své cestě posbírat všechny indície, abyste věděli kudy dál? Jste všímaví a baví Vás namáhat si hlavu při vašich netradičních výletech? Venkovní únikové hry v aplikaci Get Out Fun vás provedou těmi nejkrásnějšími místy významných měst. » Pokračování »
Rubriky: Kulturní život v Praze, zábava v Praze | Komentářů: 2
Památky: Chrám Panny Marie Před Týnem, Dům u kamenného zvonu, Národní technické muzeum - rozcestník, Palác Golz-Kinských na Staroměstském náměstí - rozcestník, Pomník mistra Jana Husa na Staroměstském náměstí, Pražský hrad, Staroměstská radnice, Staroměstské náměstí, Štorchův dům - rozcestník, Týnská škola na Staroměstském náměstí - rozcestník, Zoologická zahrada
Riddle Twist založili v roce 2016 nadšení hráči únikovek, které už v té době přestalo bavit věčné odemykání visacích zámků, honba za číselnými kódy a nesmyslné příběhy některých her. Proto vytvořili hru, kterou by sami chtěli hrát, bez do očí bijících nápověd, papírových úkolů a jiných věcí, které si můžete sami instalovat v obýváku. » Pokračování »
Rubriky: Kulturní život v Praze, zábava v Praze | Zanechat komentář
Navštivte první Dům hrůzy ve střední Evropě. Máte rádi horory a adrenalin? Tak právě pro vás je tady. Zažijete napětí a ze strašidelné prohlídky suterénních prostor o ploše více než 800 m2 si odnesete nezapomenutelný zážitek. Přijďte sami, s přáteli nebo kolegy. Součástí Domu hrůzy je také strašidelný bar, kde si můžete v klidu vychutnat kávu nebo drink. » Pokračování »
Stránky:
Praha 1 | 1 komentář
Památky: Václavské náměstí
Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět. » Pokračování »
Stránky:
Praha 2 | Zanechat komentář
Památky: Chrám Panny Marie Před Týnem, Chrám sv. Mikuláše, Karlův most, Klementinum, Kostel, Kostel sv. Františka z Assisi, Křižovnické náměstí, Pomník mistra Jana Husa na Staroměstském náměstí, Staroměstská mostecká věž, Staroměstská radnice, Týnská škola na Staroměstském náměstí - rozcestník
Unikátní soukromá sbírka viktoriánských a edwardiánských oděvů, doplňků a kuriozit z období 1850-1920, která je v Evropě ojedinělá. V komorním prostředí muzea mohou návštěvníci obdivovat část rozsáhlé sbírky historických oděvů, doplňků a kuriozit vyšších společenských vrstev, které dokumentují výjimečnost a um ručních prací předešlých generací.
» Pokračování »
Rubriky: Kam do muzea a galerie, Kulturní život v Praze | Zanechat komentář
Památky: Chrám sv. Mikuláše, kostel sv. Tomáše, Malostranské náměstí, Palácové zahrady, Valdštejnský palác
Nepochybně jsou muzea, která Vám nabídnou více vystavených exemplářů. Jsou výstavy, které Vás ohromí úžasnými modely. Ostatně – to vše najdete i v Triloparku, i když v menší míře. Příliš mnoho exemplářů „ke koukání“ by ubralo prostor pro to, o co jde v Triloparku především: totiž o možnost nabídnout Vám i Vašim ratolestem jedinečný interaktivní program vedený kvalifikovanými nadšenci v oboru paleontologie. » Pokračování »
Stránky:
Prahou za zábavou | Zanechat komentář
Prague Cake Festival pro milovníky dortů a dezertů
Již 17. 09. 2016 se pražský hotel Pyramida promění v ráj prvotřídních dortů, dezertů, delikates a sladkostí. Na druhém ročníku Prague Cake Festivalu si na své přijdou milovníci dortové klasiky, ale i ti, kteří se nebojí vyzkoušet nové chutě. » Pokračování »
Rubriky: Kam na jídlo, na kávu, Nezařazené, zábava v Praze | Zanechat komentář
Muzeum českého granátu je jedinečnou expozicí, kde se můžete setkat s unikátními šperky a předměty, které jsou zdobené výhradně českým granátem. Kolekce je uceleným průřezem šperkařství od raných dob, kdy se granát začal ve šperkařství používat, až do počátku dvacátého století. Dozvíte se vše o historii těžby granátů v českých zemích, technologii broušení a lokalitách výskytu. K vidění je nejstarší brus z poloviny 18. století. Dále se dozvíte o energii a léčebné síle českého granátu. » Pokračování »
Stránky:
Kam do Muzea | Zanechat komentář
Nejnovější komentáře